Ліхтарик-лампа на акумуляторі працює як звичайна лампочка, коли є електрика.
Комплектація: акумулятор 18650 - 2 шт
підвісний крюк з різьбою під патрон Е27 - 1 шт
У разі вимкнення електроенергії лампочка продовжує світити від вбудованих акумуляторів. Ідеально для освітлення під'їздів, коридорів, житлових кімнат, кухонь та гаражів. Використовується лише у світильниках відкритого типу.
Важливо: акумулятори заряджаються лише в тому випадку, якщо лампочка горить від електромережі!
Тому її потрібно використовувати там, де світло зазвичай включене: люстра у залі, під'їзди, настільна лампа в ролі нічника.
Замініть звичайні лампочки та постійно використовуйте, щоб акумулятор завжди був заряджений.
Від електрики лампа світить так само, як і будь-яка LED-лампочка. Від повністю зарядженого акумулятора менше.
Час автономної роботи 4-6 годин.
Час повної зарядки акумуляторів 6 годин
Вбудована акумуляторна батарея 2 шт 18650.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет светодиода | Белый |
| Мощность | 15 Вт |
| Цвет свечения | Белый |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Рабочее напряжение (В) | 85-265 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 160 мм |
| Диаметр | 80 мм |
- Цена: 190 ₴






